کمی درباره کنترل کیفیت…


واحد کنترل کیفیت بعنوان یکی از اصلی ترین ارکان مجموعه در تلاش است تا بطور مستمر کیفیت محصولات تولیدی مجموعه اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را کنترل و پایش کند . این سخن بدان معناست که محصول نهایی از مدل سازی اولیه تا خروج از خط تولید ، دائما توسط این واحد مورد بررسی قرار می گیرد .

تست نرم افزار ها و سخت افزار ها بصورت منظم و طی دوره های مشخص توسط این واحد باعث می شود تا تمامی محصولات سخت افزاری و نرم افزاری مجموعه ، با جدیدترین ابزار های موجود و بصورت دائم تحت نظارت و کنترل این واحد باشند و در صورت بروز هرگونه اختلال ، بلافاصله موارد مربوطه را به واحدهای مربوطه ارجاع بدهد.

علاوه بر تست دائمی و مستمر تمامی محصولات ، این واحد در تلاش است تا با دریافت بازخورد محصولات از واحد های مختلف اعم از تعمیرات ، پشتیبانی و تولید ، نقطه نظرات و ایده های نوین و جدید را به بهترین نحو ممکن به واحد تحقیق و توسعه ارجاع دهد .

به عبارتی ساده تر ، از این واحد بعنوان بازوی اجرایی مطمئن واحد های فنی مهندسی در مجموعه یاد می شود که با تلاشی ستودنی و خستگی ناپذیر، در تلاش است تا محصول ارائه شده به مشتری ، با بالاترین سطح کیفیت ، رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد .

Woman scanning fingerprint with futuristic interface smart technology