کمی درباره بخش نرم افزار…

 

با رشد و گسترش فناوری ها در زمینه های مختلف ، نیاز به یک واسط کاربری جهت استفاده سهل و آسان از این فناوری ها به شدت احساس می شود ، این بدین معناست که کاربر باید با حداقل آگاهی و دانش راجع به دستگاه بتواند حداکثر بهره وری را از محصول دریافت کند .

مجموعه بصیر اندیشان بینا تدبیر نیز با توجه به این موضوع جهت راحتی هرچه بیشتر کاربران اقدام به طراحی اپلیکیشن های خود برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS با بالاترین سطح کیفی و آخرین متدهای نرم افزاری و گرافیکی نموده است.

انطباق محصولات نرم افزاری با جدیدترین فناوری ها و بروز رسانی سیستم های مختلف و تلاش جهت به حداقل رساندن مشکلات نرم افزاری از دیگر رسالت های این واحد محسوب می شود .

امروزه با توجه به شرایط خاص ایران نیاز به طراحی وب سرویس های اختصاصی جهت کم کردن وابستگی به خارج از کشور و همچنین بالا بردن ضریب اطمینان و پایداری سیستم ها از هر زمانی بیشتر احساس میشود.
مجموعه بصیراندیشان بینا تدبیر با به کار گیری نیرو های مجرب و آخرین تکنولوژی های روز دنیا اقدام به طراحی وب سرویس های اختصاصی جهت حفظ پایداری هرچه بیشتر سرویس های خود و مشتریان نموده است.