کمی درباره بخش تحقیق و توسعه…

 

واحد تحقیق و توسعه به عنوان مغز متفکر و خلاق مجموعه محسوب می شود . این واحد همواره در تلاش است تا با مطالعه و بررسی جدیدترین فناوری های روز ، آشنایی و بومی سازی آن ، امکان استفاده وسیع و ارزان از فناوری های نوین را در اختیار مشتریان قرار دهد .
جذب و استفاده از مهندسین نخبه و کارآزموده باعث شده تا با تولید محصولات نوین و دانش بنیان ، امکان افزودن محصولاتی جدید در سبد مصرف مشتریان بروز عینی پیدا کند .
لازم به ذکر است بررسی جدیدترین متد های مرتبط با واحدها در جهت افزایش راندمان و بهره وری مجموعه به همراه تلاش برای بهبود مستمر و دائمی سطح فنی واحدهای تولید و مهندسی ، باعث شده تا این مجموعه بدون هیچ مانعی به جدیدترین و بروزترین فناوری های روز دست یابد و در این راستا با ارائه ی  محصولاتی متمایز ، به عنوان یک نام شناخته شده در بازار فناوری ، محصولات خود را ارائه کند .

بسط و توسعه ی روش های نوین مهندسی سخت افزار و نرم افزار ، بومی سازی و بهره مندی آنها در محصولات ، موجب شده تا بالاترین ضریب اطمینان و عملکردی ممکن را برای مشتریان فراهم کند .

بازمهندسی محصولات خارجی و مهندسی معکوس آن ها ، از جمله ی توانمندی هایی است که باعث می شود این مجموعه با نگرشی نو و تلفیق خلاقیت مهندسین نخبه با متد های روز ، امکان شخصی سازی محصولات را برای شما به ارمغان آورد .

علاوه بر موارد فوق ، باید به نکته نیز اشاره کرد که واحد تحقیق و توسعه در تلاش است تا با دریافت بازخورد مشتریان ( به طرق مقتضی ) محصولاتی به روز مبتنی با نیاز مشتری را مهندسی و طراحی کند .